April 04, 2021

03.04.2021: На виборах в Івано-Франківській обл. перемагає представник "Слуги народу"

На виборах в Івано-Франківській обл. перемагає представник "Слуги народу"

 • На виборах в Івано-Франківській обл. перемагає представник "Слуги народу".
 • На Донбасі загинув ще один український боєць.

В Україні

 • За даними Центральної виборчої комісії, на виборах у мажоритарному окрузі в Івано-Франківській області переміг представник президентської партії атлет Вірастюк, на другому місці – власник курорту Буковель Шевченко (партія "За майбутнє"), на третьому – кандидат від партії "Свобода" Кошулинський. Відрив між Вірастюком та Шевченком склав трохи понад 700 голосів, на 6 ділянках було виявлено розбіжності в кількості підрахованих голосів, на 4 – вибори визнані недійсними. Експерти не виключають, що один із кандидатів, що програв, оскаржить результати виборів.

Пандемія коронавірусу

 • В Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, у суботу проведено 75,3 тис. тестів на коронавірус, підтверджено інфікування 13,7 тис. осіб, померли – 258 хворих, видужали – 4,7 тис. осіб. У світі зафіксовано 545 тис. випадків зараження, померли 8,7 тис. людей.
  Міська рада Сум посилила карантинні обмеження з 3 до 11 квітня із можливим подовженням.
  Експерти МВФ констатували, що пандемія коронавірусу веде до посилення нерівності між рівнем життя розвинених країн та країн "третього світу", створює ризики для макроекономічної стабільності й може викликати соціальні заворушення.

Війна

 • На Донбасі армія знову зазнала втрат – у районі Шумів під Горлівкою підірвався на вибуховому пристрої й загинув боєць. Окупанти обстріляли українські війська із мінометів, стрілецької зброї та гранатометів у Гнутовому на схід від Маріуполя й у Пісках на околиці Донецька, перестрілки та вогневі контакти сталися на приморській ділянці фронту – у Широкиному та Водяному, а також в Авдіївці. Командування операції об’єднаних сил повідомило місію ОБСЄ про порушення режиму припинення вогню військами "ДНР".
  Глава української делегації на переговорах тристоронньої контактної групи Кравчук заявив, що Україна робитиме все для реінтеграції окупованих територій та має намір повернути їх через переговори, а не через наступ військ. За його словами, армія лише відповідатиме на обстріли, а не проводити наступальні дії. Кравчук стверджує, що брак прогресу на переговорах у "мінському форматі" – через позицію РФ, яка не робить ніяких кроків до врегулювання, і надалі заперечує, що є стороною конфлікту. Він також оголосив, що делегація виходить із переговорів політичної підгрупи, поки в ній братиме участь "експерт із ДНР" Пирогова.
  Віцепрем’єр-міністр Резніков стверджує, що Донбас є привабливим майданчиком для інвесторів, оскільки вартість трудових ресурсів у регіоні дуже низька, а кваліфікація фахівців – висока.

Україна та світ

 • Адміністрація США висловила стурбованість через кампанію дезінформації про перекидання російських військ до кордону з Україною, яку розповсюджує влада РФ. Міністерства закордонних справ Франції та Німеччини в спільній заяві закликали сторони конфлікту на Донбасі до "стриманості та негайної деескалації".

 

No comments:

Post a Comment