January 12, 2015

2015/01/11 Ucraina: I principali eventi e temi del giorno - Presidente Poroshenko, insieme ad altri leader nazionali ha preso parte alla "Marcia dell'Unità" a Parigi

Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже

Grandi eventi e argomenti del giorno 2015/11/01 dall'agenzia di stampa "Digest e Analytics - Ucraina"

Argomenti del giorno

Presidente Poroshenko, insieme ad altri leader nazionali ha preso parte alla "Marcia dell'Unità" a Parigi. A Kiev, è arrivato il miliardario americano George Soros. La situazione nella zona di combattimento nel Donbass continua a scaldarsi.

11.01.2015 Україна: Головні теми доби - Президент Порошенко разом з іншими лідерами держав взяв участь у "Марші єдності" в Парижі

Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже

Головні події і теми дня 11.01.2015 від інформаційного агентства "Дайджести та Аналітика Україна"

Теми дня

Президент Порошенко разом з іншими лідерами держав взяв участь у "Марші єдності" в Парижі. До Києва прибув американський мільярдер Джордж Сорос. Обстановка в зоні бойових дій у Донбасі продовжує загострюватися.

В Україні

 • За повідомленнями ЗМІ, до Києва прибув американський мільярдер Сорос, який минулого тижня закликав уряди Заходу надати істотну підтримку Україні, що перебуває на передньому краї боротьби з Росією.

Театр воєнних дій

 • Ситуація в Донецьку залишається вкрай напруженою, бойовики обстрілюють Донецький аеропорт та прилеглі населені пункти із важкої артилерії та установок залпового вогню "Град". Позиції української армії були атаковані всією лінією протистояння кілька десятків разів.
 • СБУ перекрила три із семи транспортних коридорів до зони воєнних дій на територію Донбасу, контрольовану бойовиками ДНР та ЛНР через посилення обстрілів терористів.
 • Російські війська зачищають населені пункти від непідконтрольних їм збройних формувань.
 • Секретар РНБО Турчинов попередив населення, що терористи використовують для розрахунків купюри, викрадені з банків і помічені спеціальною фарбою. За їх використання передбачено кримінальну відповідальність.
 • За оцінками New York Times, вартість майна, захопленого та привласненого окупаційною владою Криму, перевищує $1 млрд. Таким чином вона намагається наповнити бюджет півострова.

Україна та світ

 • У Парижі до півтора мільйонів осіб вийшло на "Марш єдності" на знак солідарності та в пам'ять жертв терактів у Франції. У марші взяли участь близько 40 світових лідерів, у тому числі президенти Франції та України, прем'єр-міністри Великобританії та Ізраїлю, канцлер Німеччини і король Йорданії. Єдиною французької партією, яка не підтримала марш, став проросійський "Національний фронт", очолюваний націоналісткою Ле Пен.
 • Перед маршем президенти Франції, України та канцлер Німеччини провели коротку зустріч щодо ситуації в Україні та шляхів її стабілізації. Порошенко зустрівся також з лідерами країн ЄС і Генеральним секретарем НАТО.
 • Канцлер Німеччини Меркель вважає, що чотиристороння зустріч в Астані може не відбутися через відсутність прогресу у виконанні мінських угод.
 • Ісламська загроза та українська криза будуть в центрі уваги конференції з європейської безпеки в Мюнхені на початку лютого. На конференцію запрошені близько 20 керівників країн і 60 міністрів закордонних справ, у тому числі й Президент Порошенко.
 • Адвокат української льотчиці Савченко, що захоплена та незаконно утримується в російській в'язниці, закликав провести глобальну акцію на її підтримку 25 січня – у день відкриття сесії ПАРЄ, членом якої вона є.

Тренди


 • Генеральна прокуратура Росії заявляє, що Україна не направляла запити на видачу колишнього президента Януковича та вищих чиновників його адміністрації, яким було оголошено про підозру. Досі жодна зі справ щодо осіб, причетних до розстрілу Майдану, не доведена до суду.

11.01.2015 Украина: Главные темы дня - Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже

Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже

Главные события и темы дня 11.01.2015 от информационного агентства “Дайджесты и Аналитика Украина”

Темы дня 

Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже. В Киев прибыл американский миллиардер Джордж Сорос. Обстановка в зоне боевых действий в Донбассе продолжает накаляться.

11/01/2015 Ukraine: Daily Highlights - President Poroshenko took part in the "March of Unity" in Paris along with other nations leaders.

Президент Порошенко вместе с другими лидерами государств принял участие в “Марше единства” в Париже

11/01/2015 Daily Highlights by "Digests and Analytics - Ukraine" News Agency

Topics of the day


President Poroshenko took part in the "March of Unity" in Paris along with other nations leaders. American billionaire George Soros arrived in Kiev. The situation in the combat zone in the Donbass continues to heat up.