September 08, 2014

01-07 Settembre 2014 Ucraina: Eventi della settimana - Vertici della UE e della NATO - L'hanno firmato il protocollo di armistizio di Minsk

События недели 01-07 сентября 2014 в Укааине одним взглядом

Eventi della settimana 01-07 SETTEMBRE 2014 un colpo d'occhio dalla agenzia di stampa "Digest e Analitica  Ucraina"

Ex-presidente Kuchma ha firmato il protocollo a nome dell'Ucraina protocollo con i terroristi che occupavano il Donbass, alla presenza dell'Ambasciatore della Russia e del rappresentante l'OSCE. Vertice della NATO tenutosi in Galles (GB),relativa alle condizioni di aggressione della Russia in Ucraina. Il Parlamento Europeo ha deciso di imporre sanzioni sulla Russia e le sue marionette. I Partiti si preparano per le elezioni parlamentari nel contesto di deterioramento della situazione in Ucraina orientale e il rallentamento dell'economia.

01-07 вересня 2014 Україна: Головні події тижня - Саміти ЄС і НАТО, підписання Мінського протоколу з терористами

Події тижня 01-07 вересня 2014 одним поглядом від інформаційного агентства "Дайджести і Аналітика Україна"

Екс-президент Кучма підписав від імені Украіни протокол про перемир'я за участю терористів, які окупували Донбас. НАТО провело саміт в Уельсі з питань протидії агресії Росії. Європарламент ухвалив рішення ввести санкції щодо Росії та її маріонеток. Партії готуються до парламентських виборів на фоні погіршення ситуації в Східній Україні і спаду в економіці.

Війна в Україні

 • Президент Порошенко, після консультацій з лідерами парламентських фракцій, вирішив не вводити режим воєнного стану в країні. Перемир'я, досягнуте 5 вересня в ході переговорів, в яких взяли участь від України екс-президент Кучма,, від Росії посол в Україні Зурабов, за участю представників ОБСЄ та невизнаних терористичних утворень ДНР і ЛНР, регулярно порушується бойовиками, які обстрілюють позиції українських військ і житлові квартали міст, проте, інтенсивність обстрілів знизилася. Луганськ більше місяця залишається без води, електрики і зв'язку, не вивозиться сміття. Прем'єр-міністр Яценюк не виключив, що військовий стан, все ж таки, буде введено, якщо режим припинення вогню буде скасований, про це ж заявив спікер Верховної Ради Турчинов. Протягом перемир'я сторони проводять обмін полоненими, в якому, з українського боку, бере участь координаційний центр, створений при СБУ.
 • На початку тижня російська армія і бойовики,яких вона підтримує, продовжили наступ на позиції української армії на всіх напрямках, що дозволило об'єднати території, контрольовані ЛНР і ДНР, українські війська, що потрапили в оточення в Іловайську, понесли великі втрати..Українська армія залишила Луганський міжнародний аеропорт, підірвавши перед тим злітну смугу. Російські війська захопили південь Донецької області і спробували з ходу взяти Маріуполь, проте атаки були відбиті українською армією. Навколо Маріуполя зведено дві лінії оборони, також у Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях проводяться заходи по створенню оборонних рубежів. В ході боїв дощенту зруйновано кілька населених пунктів на українській території, вбито і поранено сотні мирних жителів.
 • На кордонах України та на лінії розділу Крим-материкова Україна, іноземні спостерігачі, розвідка США і НАТО зафіксували тисячі одиниць бойової техніки і десятки тисяч військовослужбовців російської армії, які готові до вторгнення в Україну.
 • СБУ масово затримує диверсійні і розвідувальні групи, які готують терористичні акти, як в зоні військових дій, так і по всій території України.
 • Президент Порошенко підписав закон про спрощення призову на військову службу.

Політика

 • В Уельсі відбувся саміт НАТО, центральним питанням якого була політика альянсу в умовах агресії Росії в Україну. За результатами було прийнято рішення про підтримку України та надання їй військово-технічної допомоги. Також створюються сили швидкого реагування НАТО. По всій Східній Європі проводяться військові навчання країн-членів альянсу для відпрацювання бойової взаємодії.
 • Центральна виборча комісія сформувала 213 окружних комісій для позачергових виборів депутатів Верховної Ради, які проходитимуть по старому закону з закритими списками партій і мажоритарними округами, за винятком Криму, тимчасово окупованого Росією. Кандидатами в депутати вже висунулися колишні члени партії регіонів та інші одіозні політики, партії проводять з'їзди і конференції і формують виборчі блоки. Депутати не прийняли закон про фінансування виборів, різні політичні сили пропонують суттєво скоротити виборний бюджет.
 • В школах країни розпочався навчальний рік, за винятком територій, контрольованих терористами ЛНР і ДНР, які заявили, що збираються організувати в цих регіонах навчання за російськими програмами.
 • Росія готується переглянути свою військову доктрини і перейти від політики ядерного стримування до концепції превентивних ядерних ударів.
 • На сесії Европалрламента був узгоджений пакет санкцій, які Євросоюз збирається ввести відносно Росії з 9 вересня, у зв'язку з невиведення військ, продовженням поставок зброї і фінансування бойовиків.

Економіка

 • Національний банк України зміцнив  гривню інтервенціями і адміністративними заходами та допустив коливання курсу в розмірі 3%. З початку тижня, в цілому, гривня зміцнилася на 1% до 12,82 грн/$, 16,69 грн/€, 3, 42 грн/10 руб. Золотовалютні резерви НБУ за місяць скоротилися на 1,5% до рівня $15,8 млрд.
 • У зв'язку з різким зменшенням видобутку вугілля на шахтах Донбасу і зниженням його запасів на теплових електростанціях, впало виробництво електроенергії, що може спричинити за собою імпорт палива. Крим відключатимуть від енергопостачання на кілька годин на добу. Почав працювати на повну потужність реверс газу зі Словаччини, прем'єр-міністр Яценюк повідомив, що запасів газу в країні вистачить, щоб забезпечити опалення житла, але високої температури в батареях не обіцяє.
 • Інфляція в країні в серпні збільшилася до 0,8% на місяць, в цілому, з початку року - на 12,9%. МВФ, який надав Україні черговий транш стабілізаційного кредиту, прогнозує, що, в разі розвитку конфлікту в Україні, їй буде потрібно додаткове фінансування до $19 млрд
 • Прем'єр-міністр Яценюк представив у парламенті програму реформ "Оновлення країни", яка включає в себе відновлення суверенітету України, введення в дію угоди про асоціацію з ЄС, скасування візового режиму, реабілітацію учасників бойових дій, відновлення Донбасу, децентралізацію влади, нову систему оподаткування та подолання корупції.
 • Створено державне агентство з відновлення Донбасу, прем'єр-міністр Яценюк вважає, що на відновлення території буде потрібно до $8 млрд.
 • Вольногірский і Іршанський гірничо-металургійні комбінати, які раніше були віддані в оренду підприємствам олігарха Фірташа, повернуті у власність держави.

01-07.09.2014 Ukraine: Weekly Highlights - Summits of EC and NATO, Minsk protocol of truce in East Ukraine

01-07.09.2014 Ukraine Weekly Highlights in brief

01-07.09.2014 Weekly Highlights by “Digests & Analytics Ukraine” News Agency


On behalf of Ukraine, Ex-president of Ukraine Leonid Kuchma has signed a cease-fire protocol with terrorists occupying Donbass, in the presence of Russian ambassador and OSCE representatives. NATO has held a summit in the Wales devoted to policies related to the Russian aggression in Ukraine. The European Parliament have decided to introduce additional sanctions against Russia and its puppets. Political parties are getting ready for the early elections against the backdrop of worsening of the situation in the eastern Ukraine and economic decline.

01-07 сентября 2014 - Украина: События недели одним взглядом - Саммит NATO и ЕС, минский протокол о перемирии с террористами

Ukraine: 01-07 of September Weekly Highlights

События недели 01-07 сентября 2014 одним взглядом от информационного агентства “Дайджесты и Аналитика Украина”

Экс-президент Кучма подписал от имени Украины трехсторонний протокол о перемирии с участием террористов, оккупировавших Донбасс. НАТО провело саммит в Уэльсе по вопросу политики в условиях агрессии России в Украину. Европарламент принял решение ввести санкции в отношении России и ее марионеток. Партии готовятся к парламентским выборам на фоне ухудшения ситуации в Восточной Украине и спада в экономике.

07/09/2014 Ukraine: Daily Highlights - A shaky truce has taken hold in Donbas, which is regularly interrupted by terrorists

Наблюдатели ОБСЕ зафиксировали нарушение перемирия в Донецке
07.09.2014 Daily Highlights by “Digests & Analytics Ukraine” News Agency
A shaky truce has taken hold in Donbas, which is regularly interrupted by terrorists shelling Ukrainian army positions and sleeping neighborhoods in cities. The exchange of prisoners is ongoing. Russia brings additional military hardware and troops to Donbas.

07.09.2014 Україна: Коротко про головне - У Донбасі встановилося хитке перемир'я, яке регулярно порушується бойовиками

Наблюдатели ОБСЕ зафиксировали нарушение перемирия в Донецке

Хроніка подій дня 07.09.2014 від інформаційного агентства "Дайджести і Аналітика Україна"

У Донбасі встановилося хитке перемир'я, яке регулярно порушується бойовиками,що  обстрілювають позиції української армііі і житлові квартали міст. Йде обмін обмін полоненими, Росія вводить в Донбас додаткову техніку і військові підрозділи.

07.09.2014 Украина: Коротко о главном - В Донбассе установилось неустойчивое перемирие, нарушаемое боевиками

Наблюдатели ОБСЕ зафиксировали нарушение перемирия в Донецке

Хроника событий дня 07.09.2014 от информационного агентства “Дайджесты и Аналитика Украина”
В Донбассе установилось неустойчивое перемирие, регулярно нарушаемое боевиками, обстреливающими позиции украинской армиии и жилые кварталы городов. Идет обмен обмен пленными, Россия вводит в Донбасс дополнительную технику и воинские подразделения.