May 30, 2016

23—29 Mayıs 2016 Ukrayna: haftasının ana başlıkları

23—29 Mayıs 2016 haftası "Digest ve Analitik Ukrayna"’dan ana başlıkları

Savçenko dönüşü - Bakanlar Kurulu'nun bir eylem planı - "Mıhaylivskıy" bankası iflas etmiştir - UMB iskonto oranı azaltılmış - Donbas içinde düşmanlıkların keskin tırmanması - Toplumda protestolar artıyor - Rus mahkemesinin Ukraynalı mahkumlara "Çeçenistan savaşı" kararı - Ukrayna "Yanukoviç borcunu" ödemek istemiyor - "Büyük yedi" Rusya'ya karşı yaptırımlar devam ettirmiştir

23-29 Maggio 2016 Ucraina: I temi principali della Settimana

I temi principali della Settimana 23—29 Maggio 2016 dalla "Digest & Analytics Ucraina"

Rientro di Savchenko -  Consiglio dei Ministri ha già un piano di azione - Il fallimento della banca, "Mykhaylivskyi" - La Banca nazionale abbassa i tassi di interesse - L'umore di protesta nella società è in aumento - La drammatica escalation delle ostilità nel Donbass - Ucraina non vuole restituire il "debito di Yanukovych" - Un tribunale russo ha condannato gli ucraini alla  chiusura in carcere "per la guerra in Cecenia" - "Big Seven" per la continuazione delle sanzioni contro la Russia

23–29 травня 2016 Україна: Головні події і теми тижня

Головні теми тижня 2329 травня 2016 від "Digests & Analytics Ukraine"

Повернення Савченко – У Кабінету міністрів уже є план дій – Банкрутство банку "Михайлівський" – НБУ знижує облікову ставку – Протестні настрої у суспільстві наростають – Різка ескалація бойових дій на Донбасі – Україна не хоче повертати "борг Януковича" – Російський суд засудив українців до вироку "за війну у Чечні" – "Велика сімка" за подовження санкцій проти Росії

23–29 мая 2016 Украина: Главные события и темы недели

Главные темы недели 2329 мая 2016 от “Digests & Analytics Ukraine”

Возвращение Савченко – У Кабинета министров уже есть план действий – Банкротство банка “Михайловский” – НБУ снижает учетную ставку – Протестные настроения в обществе нарастают – Резкая эскалация боевых действий на Донбассе – Украина не хочет возвращать “долг Януковича” – Российский суд приговорил украинцев к заключению “за войну в Чечне” – “Большая семерка” за продолжение санкций против России

29.06.2016: Українська армія знову зазнає важких втрат

Українська армія знову зазнає важких втрат
Українська армія знову зазнає важких втрат

Головні події і теми дня 29.06.2016 від Digests & Analytics Ukraine

Теми ЗМІ та соцмереж

 • Українська армія знову зазнає важких втрат.
 • У нелегальному будинку для літніх людей під Києвом згоріло 17 чоловік.
 • Заходи до "Дня Києва" паралізували транспортний рух столиці.

В Україні

 • Президент Порошенко заявив, що війна не закінчиться, доки не будуть повернені всі українські заручники, захоплені на Донбасі та заарештовані у Росії. Він повідомив, що досяг із керівництвом РФ домовленості про повернення політв'язнів Афанасьєва та Солошенка.
 • У нелегальному будинку для літніх людей під Києвом унаслідок пожежі загинуло 17 осіб,
 • Київ відзначив день міста.

Війна

 • Українська армія знову зазнала важких втрат. П’ятеро військовослужбовців загинули в околицях траси Донецьк–Горлівка, потрапивши у засідку, влаштовану бойовиками. Ще четверо – поранені внаслідок обстрілів, які тривають усією лінією фронту, посилюючись у нічний час. Волонтери повідомили, що в районі Зайцевого українська армія була відтіснена бойовиками на відстань близько кілометра.

Україна і світ

 • Головнокомандувач військово-космічними силами Росії Бондарєв повідомив, що для випробувань нової авіатехніки та боєприпасів в окупованому Криму побудовано полігон Чауда, оснащений сучасними засобами телеметрії. Влада Росії послідовно перетворюють півострів на найбільшу військову базу.
 • Глава Європарламенту Шульц заявив, що введення візової лібералізації для громадян Туреччини може бути відкладено, доки керівництво країни не продемонструє прогрес у проведенні законодавчих реформ, зокрема, у сфері захисту даних і боротьби з тероризмом. Він піддав критиці загрози президента Ердогана вийти з угоди з обмеження незаконної міграції до ЄС.
 • До лютого 2017 армія США розгорне у країнах Східної Європи танкову бригаду в складі близько 4 тис. військовослужбовців.
 • Посол США в Україні Пайетт закликав міністра внутрішніх справ Авакова відреагувати на публікацію даних журналістів сайтом "Миротворець".

Тренди

 • Через неправильну організацію "дня міста" та погані погодні умови центр Києва перетворився на величезну пробку. За оцінками експертів, оголошений владою перехід на концепцію "антропоцентричності" спричинить транспортний колапс без відповідних заходів щодо перенаправлення транспортних потоків і будівництва інфраструктури. На відміну від інших європейських столиць, мерія Києва практично не займається системним міським плануванням. Провалено конкурс на обрання нового головного архітектора, генеральний план розвитку мегаполіса не затверджено, забудова ведеться хаотично, без урахування можливих ризиків.
 • Заступник міністра з окупованих територій, колишній глава Луганської військово-цивільної адміністрації Тука стверджує, що Україні доведеться зняти економічну блокаду з "окремих районів Донецької і Луганської областей" найближчим часом. За його словами, це пов'язано з тим, що без луганського вугілля зупиниться українська енергетика, а між окупованими та неокупованими територіями існує тісна залежність у постачанні ресурсів. Він наполягає на реінтеграції території шляхом зняття економічної блокади. На окуповану територію налагоджено потік контрабанди з України, у магазинах збільшується кількість свіжих українських продуктів і товарів, хоча Росія примусово перевела економіку регіону на розрахунки в рублях.

29.06.2016: Украинская армия снова несет тяжелые потери

Украинская армия снова несет тяжелые потери
Украинская армия снова несет тяжелые потери

Главные события и темы дня 29.06.2016 от Digests & Analytics Ukraine

Темы СМИ и соцсетей

 • Украинская армия снова несет тяжелые потери.
 • В нелегальном доме престарелых под Киевом сгорело 17 человек.
 • Мероприятия ко “Дню Киева” парализовали транспортное движение столицы.